• The Valley Bucketeers X14 1 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Groothaar, NielsTechnische stafAssistent-coach
    Spijker, DionTechnische stafAssistent-coach
    Velthof, EelcoTechnische stafCoach
  • Trainingen

    BegindatumEinddatumSporthal
    wo 26-jun. 17:30wo 26-jun. 18:30Het Ravijn
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Valley Bucketeers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Valley Bucketeers X14-110100078325552820
    2BV Vikings X14-11190271840431418
    3B.V. Isala X14-11080288329059316
    4Uitsmijters X14-21160562250711512
    5The Jugglers X14-2115065505262410
    6Amical X14-211407461687-2268
    7Risne Stars X14-2111010307908-6012
    8Twente Buzzards X14-3110011210957-7470

    Poulestanden The Valley Bucketeers X14-1 ( 2e divisie X14 2D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1The Jugglers X14-11190275843931918
    2WSV X14-11180352638314316
    3Challenge X14-11060461142218912
    4Arnhem Eagles X14-11060459748411312
    5LB-ZAC X14-110208403696-2934
    6The Valley Bucketeers X14-1100010253724-4710
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Poorterman, MickTeamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    The Valley Bucketeers X14-1

    Gemengd U14 Afdeling 2e Helft Competitie

    25,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    72,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,00

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd