• The Valley Bucketeers X12 1 BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Poorterman, OnnoTechnische stafAssistent-coach
    Spenkelink, CasperTechnische stafCoach
  • Trainingen

    BegindatumEinddatumSporthal
    wo 26-jun. 17:30wo 26-jun. 18:30Het Ravijn
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Valley Bucketeers X12-1 ( 2e divisie X12 2D 05 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters X12-110100067526940620
    2The Jugglers X12-21080256434821616
    3Kikkers X12-11070359741817914
    4Amical X12-1107033503292114
    5The Valley Bucketeers X12-196034533549912
    6Uitsmijters X12-310505398465-6710
    7S.V.Z.W. X12-110406469426438
    8Twente Buzzards X12-210406419450-318
    9B.V. Isala X12-210208288566-2784
    10Peatminers X12-19108202475-2732
    11Twente Buzzards X12-3100010274589-3150

    Poulestanden The Valley Bucketeers X12-1 ( 2e divisie X12 2D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Uitsmijters X12-110100064814150720
    2The Jugglers X12-21080253435318116
    3Twente Buzzards X12-110505388473-8510
    4Uitsmijters X12-210505367481-11410
    5Amical X12-110208263477-2144
    6The Valley Bucketeers X12-1100010243518-275-2
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Averesch, WesselTeamspeler
    Poorterman, WesTeamspeler
    Spenkelink, SeppTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    The Valley Bucketeers X12-1

    Gemengd U12 Afdeling 2e Helft Competitie

    24,30

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    51,80

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    -0,20

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd