• The Valley Bucketeers M20 1 * BASKETBALL

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Spenkelink, KimberlyTechnische stafAssistent-coach
    Stokvis, RoyTechnische stafCoach
  • Trainingen

    BegindatumEinddatumSporthal
    ma 03-jun. 20:30ma 03-jun. 22:00Het Ravijn
    wo 05-jun. 19:30wo 05-jun. 20:30Het Ravijn
    ma 10-jun. 20:30ma 10-jun. 22:00Het Ravijn
    wo 12-jun. 19:30wo 12-jun. 20:30Het Ravijn
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Valley Bucketeers M20-1 ( 2e divisie M2022 2D 03 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Arnhem Eagles M20-111100176450326120
    2LB-ZAC M20-11190287655232418
    3B.V. Batouwe M22-1117046575748314
    4Give and Go M20-1117046616075414
    5Twente Buzzards M20-11160567756011712
    6The Valley Bucketeers M20-111308613814-2016
    7Pigeons M20-1111010519798-2792
    8Peatminers M20-1111010440799-3592

    Poulestanden The Valley Bucketeers M20-1 ( 3e divisie M2022 3D 04 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1WSV M22-11090174954520418
    2Give and Go M20-11080279258620616
    3The Valley Bucketeers M20-19405559626-678
    4Ceres M20-110406542560-188
    5Wildcats, M22 1 (VR)9207420628-2084
    6Arnhem Eagles M22 2 *10208537654-1172
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Baan, JoepTeamspeler
    Beltman, MartijnTeamspeler
    Evers, MauritsTeamspeler
    Felix, SennaTeamspeler
    Groothaar, NielsTeamspeler
    Hondebrink, KianTeamspeler
    Hoogers, DaanTeamspeler
    Maatman, LorenzoTeamspeler
    Poffers, JoostTeamspeler
    Spijker, DionTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    The Valley Bucketeers M20-1

    Mannen U22 Afdeling 2e Helft Competitie

    62,11

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    69,56

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,89

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd