• The Valley Bucketeers M16 2 BASKETBALL

  • The Valley Bucketeers M16-2

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Cloudt, KimTechnische stafAssistent-coach
    Wesselink, WessTechnische stafCoach
  • Trainingdetails

    BegindatumEinddatumSporthal
    26-06-2024 18:3026-06-2024 19:30Het Ravijn
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden The Valley Bucketeers M16-2 ( 4e divisie M16 4D 06 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kikkers M16-1870151828023814
    2Give and Go M16-1870148533515014
    3The Valley Bucketeers M16-286024183892912
    4TONEGO '65 M16-185034663769010
    5Peatminers M16-1850342729513210
    6Amical M16-28305348417-696
    7Kikkers M16-28206328615-2874
    8B.V. Isala M16-28107298448-1502
    9Risne Stars M16-28008293426-133-2

    Poulestanden The Valley Bucketeers M16-2 ( 4e divisie M16 4D 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kikkers M16-11090168534334216
    2Give and Go M16-11080270645824816
    3Peatminers M16-110505444584-14010
    4The Jugglers M16-210307383492-1096
    5The Valley Bucketeers M16-210307404595-1916
    6Uitsmijters M16-110208415565-1504
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Assink, MaxTeamspeler
    Dasselaar, IndyTeamspeler
    Hoekjen, MerleTeamspeler
    Isho Isho, IshoTeamspeler
    Siero, DaveTeamspeler
    Wesselink, JonathanTeamspeler

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    The Valley Bucketeers M16-2

    Mannen U16 Afdeling 2e Helft Competitie

    40,40

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    59,50

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    0,60

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd