• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    1 mrt. 19:00The Valley Bucketeers M20 1 - Ceres M20 1Het Ravijn
    1 mrt. 20:45The Valley Bucketeers VSE 1 - Amical VSE 1Het Ravijn
    1 mrt. 20:45Peatminers MSE 1 - The Valley Bucketeers MSE 1De Stamper
    2 mrt. 09:00The Valley Bucketeers X12 1 ** - Uitsmijters, X12 2 (VR)Het Ravijn
    2 mrt. 09:00The Valley Bucketeers X10 1 - Risne Stars X10 1Het Ravijn
    2 mrt. 10:45The Valley Bucketeers X12 2 - Uitsmijters X12 3Het Ravijn
    2 mrt. 10:45The Valley Bucketeers X14 1 - WSV X14 1Het Ravijn
    2 mrt. 12:30Kikkers X14 1 - The Valley Bucketeers V14 1't Wooldrik
    2 mrt. 12:45The Valley Bucketeers M16 2 - The Jugglers M16 2Het Ravijn
    2 mrt. 16:00BV Vikings X14 2 - The Valley Bucketeers X14 2De Kamp
    2 mrt. 18:00BV ViKings, M16 (VR) * - The Valley Bucketeers, M16 1 (VR)De Kamp
    8 mrt. 19:00Amical X12 2 - The Valley Bucketeers X12 2Diekmanhal
    9 mrt. 11:15The Jugglers X12 2 - The Valley Bucketeers X12 1 **Deppenbroek
    9 mrt. 13:00Arnhem Eagles X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1MFC de Omnibus
    9 mrt. 14:00Uitsmijters X10 1 - The Valley Bucketeers X10 1IISPA Breedtesporthal
    9 mrt. 16:45Give and Go, M16 1 (VR) - The Valley Bucketeers M16 2Sporthal Stationsplein
    9 mrt. 18:30Give and Go M20 1 - The Valley Bucketeers M20 1Sporthal Stationsplein
    9 mrt. 20:00The Valley Bucketeers, M16 1 (VR) - Risne Stars M16 1Het Ravijn
    9 mrt. 20:00The Valley Bucketeers M18 1 - Red Giants, M18 1 (VR)Het Ravijn
    10 mrt. 13:00The Valley Bucketeers MSE 2 - Amical MSE 3Het Ravijn
    10 mrt. 15:00The Valley Bucketeers MSE 1 - The Jugglers MSE 2Het Ravijn
    15 mrt. 19:00The Valley Bucketeers X14 1 - The Jugglers X14 1Het Ravijn
    15 mrt. 19:00The Valley Bucketeers, M16 1 (VR) - The Jugglers M16 1Het Ravijn
    15 mrt. 20:45Amical M18 1 - The Valley Bucketeers M18 1Diekmanhal
    15 mrt. 21:00Amical MSE 2 - The Valley Bucketeers MSE 2Diekmanhal
    16 mrt. 09:00The Valley Bucketeers X12 1 ** - Twente Buzzards X12 1Het Ravijn
    16 mrt. 09:00The Valley Bucketeers X10 1 - B.V. Isala X10 1Het Ravijn
    16 mrt. 10:45The Valley Bucketeers X12 2 - TONEGO '65 X12 1Het Ravijn
    16 mrt. 10:45The Valley Bucketeers V14 1 - The Jugglers X14 3Het Ravijn
    16 mrt. 11:00Arnhem Eagles M22 2 - The Valley Bucketeers M20 1MFC de Omnibus
    16 mrt. 11:30Uitsmijters, X14 4 (VR) - The Valley Bucketeers X14 2IISPA Breedtesporthal
    16 mrt. 12:30Kikkers, M16 1 (VR) * - The Valley Bucketeers M16 2't Wooldrik
    16 mrt. 17:00Hanze Stars VSE 1 - The Valley Bucketeers VSE 1De Mene
    22 mrt. 19:00The Valley Bucketeers, M16 1 (VR) - BV ViKings, M16 (VR) *Het Ravijn
    22 mrt. 21:00The Valley Bucketeers MSE 1 - TONEGO '65- Picker Reds, MSE 1Het Ravijn
    22 mrt. 21:00Amical VSE 1 - The Valley Bucketeers VSE 1Diekmanhal
    23 mrt. 11:30Uitsmijters, X12 2 (VR) - The Valley Bucketeers X12 1 **IISPA Breedtesporthal
    23 mrt. 11:30Uitsmijters X12 3 - The Valley Bucketeers X12 2IISPA Breedtesporthal
    23 mrt. 14:15B.V. Isala X10 1 - The Valley Bucketeers X10 1De Kroon
    23 mrt. 14:45The Jugglers M16 2 - The Valley Bucketeers M16 2Deppenbroek
    23 mrt. 16:00The Valley Bucketeers X14 2 - BV Vikings X14 2De Voordam
    23 mrt. 16:00The Valley Bucketeers V14 1 - Kikkers X14 1De Voordam
    23 mrt. 17:00WSV X14 1 - The Valley Bucketeers X14 1WSV Sporthal
    23 mrt. 17:45Ceres M20 1 - The Valley Bucketeers M20 1Bosbadhal
    23 mrt. 18:00The Valley Bucketeers M18 1 - Peatminers M18 1 *De Voordam
    23 mrt. 20:00The Valley Bucketeers MSE 2 - Risne Stars MSE 2De Voordam